فرصت ناب یک رقابت ملی برای ایده‌پردازان کاشانی

مدیر پژوهش و فناوری‌های نوین شهرداری عنوان کرد
▫️فرصت ناب یک رقابت ملی برای ایده‌پردازان کاشانی
🔻مدیر پژوهش و فناوری‌های نوین شهرداری کاشان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر، آخرین فرصت شرکت در این رقابت را تا پایان خردادماه اعلام کرد.
🔻محمدعلی یوسفی گفت: این جشنواره با هدف برداشتن گامی مؤثر در راستای شناسایی و زمینه‌سازی رشد و هدایت استعدادها و خلاقیت فردی و گروهی جوانان کشور با مشارکت مجموعه‌ای از دستگاه‌های مرتبط با حوزه جوانان و مدیریت شهری در حال برگزاری است.
🔻وی محورهای شرکت در این رویداد ملی را شامل 12 رشته ذکر کرد و افزود: «عمران شهری و شهرسازی»، «معماری، زیباسازی، سیما و تبلیغات شهری، منظر و مبلمان شهری»، «ایمنی سلامت و محیط زیست شهری (HSE)»، «گردشگری‌، بافت تاریخی و میراث ماندگار»، «اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار»، «فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی»، «مدیریت حمل و نقل، ترافیک شهری و حمل و نقل عمومی و پاک»، «فناوری اطلاعات، استارت‌آپ‌ها و هوشمندسازی شهری»، «شیوه‌های استخدام، به‎کارگیری نیرو و انگیزش‎بخشی»، «پیشگیری، مقابله و مدیریت بحران»، «شیوه تعامل و ارتباط با شهروندان و اطلاع‌رسانی»، «حکمروایی هوشمند و عدالت‌محور» از جمله این رشته‌های 12 گانه محسوب می‌شود.
🔻مدیر پژوهش و فناوری‌های نوین شهرداری کاشان بیان کرد: متقاضیان برای شرکت در این رقابت ملی می‌توانند از طریق مراجعه به نشانی shahrdaranejavan.ir، نسبت به ثبت‌نام و ارائه ایده خود تا پایان خردادماه اقدام کنند.
🔻یوسفی خاطرنشان کرد: افرادی که می‌خواهند از مزایا و شرایط ارائه‌شده از سوی شهرداری کاشان نیز بهره‌مند شوند، باید به صورت جداگانه ایده‌های خود را در صفحه مدیریت پژوهش و فناوری‌های نوین به نشانی rnt.kashan.ir ثبت کنند.
🔻نخستین جشنواره ملی ایده‌‏ها و طرح‌‏های نخبگان جوان برای شهری بهتر با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، شورای عالی استان‌ها، مجمع تشخیص مصلحت نظام، سازمان اسناد کتابخانه ملی، جهاد دانشگاهی، وزارت جهاد کشاورزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، بنیاد گردشگران، رادیو تهران، موسسه‌های جام‌ جم و همشهری، بنیاد ملی خانواده، آژانس خبری تخصصی خانه حقوق ایران، کتابنامه مدیران جوان و شهرداران جوان در حال اجراست.
کانال شهرداری کاشان
👇🏻👇🏻
🔖 @shahrdarikashan

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp