ماموریت ها

ماموریت مدیریت پژوهش و فناوری های نوین شهرداری کاشان :

1- طراحی و جاری سازی مکانیزم لازم جهت تبدیل نتایج پژوهشی به الزامات برنامه ای و قانونی جهت بهبود برنامه ها و فعالیتهای شهرداری به عنوان مجموعه‌ای دانش بنیان و پژوهش محور و نظارت و تجزيه و تحليل اجراي نتايج (کاربست) مطالعات و پژوهش‌هاي انجام شده.

2- تشكيل كارگروه هاي راهبردی-تخصصی پژوهشی در حوزه های مختلف مدیریت شهری (راهبردی و توسعه مدیریت شهری،معماری و شهرسازی،حمل و نقل و ترافیک،اجتماعی فرهنگی و گردشگری،خدمات شهری و محیط زیست،مالی و اقتصاد شهری، ایمنی و مدیریت بحران)با هدف شناسايي نيازها و اولويت هاي مطالعاتي وپژوهشي در آن حوزه و تولید اسناد راهبردی بالادستی مربوطه با حضور كارشناسان خبره ، متخصصان شهري و اساتيد دانشگاه.

3- بررسي، تأييد و تصويب اولويت‌ها و عناوين پروژه‌هاي پژوهشي پيشنهادي شهرداري و واحدهاي تابعه در جهت رعايت يکپارچگي و جلوگيري از اقدامات موازي و اتلاف منابع و ابلاغ آن به مشاور یا پیمانکار ذیصلاح.

4- توسعه و بکارگیری همه جانبه منابع و ظرفیت های علمی و پژوهشی موجود و در دسترس شهرداری، مراکز دانشگاهی و پژوهشی داخلی و خارجی جهت پاسخگویی به نیازهای پژوهشی شهرداری و سازمانها و مراکز تابعه.

5- ایجاد و تکمیل بانک اطلاعات پژوهشگران و نخبگان و مراکز پژوهشی و علمی و همچنین بانک پژوهش و مطالعات شهرداری و برقراری تعامل با بانک اطلاعات پژوهشی مدیریت شهری کلانشهرهای کشور.

6- نظارت و ارزيابي پروژه‌هاي مطالعاتي و پژوهشي و كنترل پيشرفتهاي حاصله مطابق ضوابط مندرج در قراردادها

7- شناسايي، دسته‌بندي و تهيه بانك اطلاعاتي مشاورين ذيصلاح جهت واگذاري يا مشاركت در امور مطالعاتی.

8- نظارت بر حسن اجراي آئين‌نامه مطالعات و پژوهش و جلوگيري از موازی کاری در بخش‌هاي مختلف شهرداري.

9- انجام مطالعات و بررسي اثرات اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي طرحها و پروژه‌هاي عمراني در شهر.

10- تشكيل اتاق فكر شهرداري جهت بكارگيري نظرات،ايده ها وتجارب در ارائه راهكارهاي علمي و عملي براي حل مشكلات حوزه مديريت شهري.(نظام پیشنهادات)

11- بررسي و تعيين نحوه برقراري ارتباط و تعامل بين شهرداري و مراكز علمي و دانشگاهي داخل و خارج از كشور.

12- برنامه ریزی جهت برگزاری و یا حضور علمی شهرداری در مراسمات، گردهمایی ها ، نمایشگاه ها و جنشنواره هاو رخدادهای علمی داخلی و خارجی مرتبط با حوزه های مدیریت شهری

13- بررسی و پایش فناوری های نوین مرتبط با مدیریت شهری در داخل و خارج از کشور و اتخاد تدابیر لازم جهت انجام کليه فعالیت های شهرداري بر اساس دستاوردهاي علمي و پـژوهشي و کاربسـت فناوری های نوين در راستای کاهش هزینه و ارتقای بهره وری

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp