مدیریت پژوهش

درباره مدیریت

امروزه توجه به علم و دانش و تبدیل آن به یکی از گفتمان های اصلی جامعه و جهت دهی پژوهش و فناوری و نوآوری به سمت حل مشکلات و رفع نیازها و اقتضائات مدیریت شهری با تعامل فعال و اثرگذار با مراجع علمی و مراکز تحقیقاتی به یکی از رسالت های اصلی شهرداری ها بدل شده است.

پژوهش و تحقیق، اساس و پایه توسعه پایدار کشور است. نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پایدار چنان برجسته و انکار ناپذیر است که می توان آن را بدون تردید نیروی محرک توسعه در تمام زمینه ها دانست.

یکی از عوامل اصلی در رشد و توسعه کشورهای صنعتی توجه ویژه این کشورها به پژوهش و تحقیقات در تمام عرصه های علوم است. سرمایه‌گذاری در حوزه پژوهش و مطالعات شهری به‌عنوان یکی از عوامل و شاخص‌های اصلی در ارزیابی توسعه‌یافتگی در کلان‌ شهرهای توسعه‌ یافته جهان مطرح است .

در کشور ما نیز انجام پژوهش های علمی- کاربردی و راهبردی در جهت رفع مشکلات شهری و شهروندی یکی از ضروریات و لوازم توسعه شهری و شهرنشینی می باشد. با توجه به احساس این ضرورت در شهرداری کاشان مرکز پژوهش و فناوری تشکیل شد تا با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم برای سازماندهی و نهادینه سازی مدیریت شهری دانش بنیان و پژوهش محور ،گامی اساسی در تحقق توسعه استراتژیک و نیل به چشم انداز پیشرفت منطقه ای و ملی و دستیابی به اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی در خدمت به شهروندان فهیم دارالمومنین کاشان برداشته شود.

مدیر پژوهش و فناوری های نوین :

آقای محمد علی یوسفی

کارشناسان:

گروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی : آقای علی اصغر آرامش

گروه مطالعات فنی و خدمات شهری :

گروه مطالعات راهبردی و اقتصادی :

گروه فناوری های نوین :

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp