🔹پیوند مدیریت شهری و نهاد علم در کاشان

‌‌‌‌به مناسبت هفته پژوهش صورت گرفت
 🔹پیوند مدیریت شهری و نهاد علم در کاشان
▫️معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان از عقد تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی، آموزشی و فناوری فی مابین شهرداری کاشان و دانشگاه های شهرستان کاشان به مناسبت هفته پژوهش خبر داد.
▫️ابوالفضل زارع با اشاره به عقد تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فناوری شهرداری با دانشگاه کاشان در ابتدای هفته پژوهش، از انعقاد تفاهم‌نامه با سایر دانشگاه‌های سطح شهرستان از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور کاشان طی روزهای آینده خبر داد.
▫️وی، برقراری همکاری دو سویه با سایر مجموعه‌های علم و فن‌محور را نیز یادآور شد و گفت: بر این مبنا، تفاهم‌نامه بین شهرداری کاشان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با محوریت ارتقای مهارت شهروندان، آموزش جوانان و نوجوانان در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ به امضا رسید.
▫️معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت نقش پژوهش و فناوری های نوین در مدیریت شهری، دانشگاه را مبدأ تحولات و مرکز تجمیع و مدیریت دانش دانست و رویکرد این دوره از مدیریت شهری را استفاده از پتانسیل و ظرفیت مراکز علمی و پژوهشی کاشان در جهت حل مسائل و مشکلات مدیریت شهری و شهروندان و آینده نگری مسایل شهر عنوان کرد.
▫️زارع مهمترین رئوس این تفاهم نامه ها را انتقال دانش و تجربیات در حوزه های مختلف مدیریت شهری، استفاده از ظرفیت های دانشگاه، اساتید و نخبگان در انجام طرح ها و مطالعات تحقیقاتی مورد نیاز شهرداری، مشارکت در  ایجاد زمینه حضور اساتید در حوزه های مدیریت شهری در قالب فرصت های مطالعاتی، جهت‌دهی شرکت‌های های دانش بنیان به سمت حل خلاقانه مسایل و مشکلات مدیریت شهری و استفاده از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری مشترک و فناوری‌های نوین دانست.
▫️معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان محورهای پژوهشی اصلی مورد تاکید شهرداری را موضوعات راهبردی و برنامه ریزی و آینده پژوهشی، شهر هوشمند، ارتقای تاب آوری شهری، مباحث سرمایه گذاری و اقتصادی و گردشگری، ترافیک و حمل و نقل، عمران، شهرسازی و بافت های تاریخی، موضوعات اجتماعی، فرهنگی و نیاز سنجی های عمومی، انرژی، سلامت و خدمات شهری، آب و محیط زیست برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین شهرداری و دانشگاه، بتوان از ظرفیت های طرفین در عرصه های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی در حوزه های مرتبط با مدیریت شهری با نگاه دانش محور و آینده نگر بهره مند گردید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp